خرید اینترنتی آموزش ایروبیک

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته ورزشی استفاده شده

این مجموعه برای کسانی که قصد خوش اندام شدن را دارند پیشنهاد می شود

مجموعه استثنایی آموزش ایروبیک برای علاقه مندان این رشته و کسانی که به فکر زیبایی و سلامت با این رشته ورزشی هستند

خرید آموزش ایروبیک

در اين مقاله به نقل از مجله معتبر فيتنس مگزين، ۱۰ روش و راهنماي مهم براي داشتن بدن خوش فرم و زيبا را به شما يادآوري مي كنيم.

ممكن است شما هم در اطراف خود زناني را ببينيد كه عليرغم داشتن مشغله زياد و داشتن بچه، بعد از زايمان و در حين خانه داري، همچنان بدن خوش فرم خود را حفظ مي كنند. راز آن در ۱۰ نكته زير خلاصه مي شود:

۱- ورزش را صبح انجام دهيد

ساعت ۷ صبح است. وقت آن رسيده است كه بيرون رفته با ورزش يوگا شروع كنيد. در حقيقت، تحقيقات نشان مي دهد كه زنان كه صبح كار مي كنند، برنامه هايشان را با موفقيت بيشتر نسبت به اشخاص ديگر انجام مي دهند. يك فرد سحرخيز نيستيد؟ راز اول ما اين است كه بايد سحرخيز باشيد. اولش سخت است، اما ارزشش را دارد. كارول اسپل، مدير ملي تناسب اندام گروه ايكويينوكس مي گويد: “هرچه بيشتر در روز براي كار كردن صبر كنيد، بهانه هاي بيشتري مي توانيد پيدا كنيد تا ورزش كردن را كنار بگذاريد.” منظور او اين است كه بايد اولويت را به ورزش بدهيد نه كارهاي ديگر.


يك مطالعه انجام شده در دانشگاه گلاسكو در اسكاتلند نشان داده است كه مربيان سحرخيز نسبت به افرادي كه در روز ديرتر كار مي كردند احساس شادي بيشتري دارند.

 

۲-شروع به رفتن به سالن كنيدو يك كمد بگيريد.

حتما يا در خانه ورزش يوگا را انجام دهيد، يا ايروبيك يا سالن بدنسازي و فيتنس. مي توانيد در يك باشگاه نزديك محل زندگي يا كار خود ثبت نام كنيد. اما يكي از مشكلات خانم هاي پرمشغله اين است كه بايد كلي وسيله و خرت و پرت جمع كنند و به سالن ورزشي بروند. كار سختي هست. كنستانس مانسينك، ۴۰ ساله، از شهر نيويورك مي گويد: “هر فصل تعطيلات من يك كمد در سالن مي گيرم و لباس هاي تمرين خود و ساير وسايل مورد نياز را در آنجا نگه مي دارم.” “به اين ترتيب مجبور نيستم هر چيزي را با خود ببرم، و هيچ عذري ندارم كه بعد از كار به باشگاه نروم.”

حتما اين مطلب جالب را بخوانيد: ۱۲ نكته مهم جهت كاهش وزن اصولي در كمتر از ۱۲ هفته! (جديدترين تحقيقات)

۳-روي چهار مورد كار كنيد.

جاناتان رز از باشگاه تناسب اندام در مريلند توضيح مي دهد: “اگر زمان زيادي نداريد تا صرف كنيد، با توجه به تمركز بيشتر بر عضلات بزرگ، بيشترين قدرت را خواهيد گرفت.” وزن بدن به سرعت هر منطقه مشكل را مورد هدف قرار مي دهد. حتما اگر نمي رسيد ورزش كنيد اين چهار تمرين را انجام دهيد: بشين پاشو با وزنه (اسكات زدن)، طناب زدن، دراز نشست و تمرين مشت زني (بسيار براي رسيدن به اندام مناسب مفيد است!).

۴- مراقب تمرينات خود باشيد – به معناي واقعي كلمه.

حداقل يك بار در هفته، تمام تمرينات خود را بنويسيد و ليست را در جاييكه مي بينيد، مانند يخچال خود داشته باشيد. مايك مونرو، مدير برنامه تلوزيون پوش در نيويورك مي گويد: “اگر روال كار شما در مقابلتان نباشد، آن را براحتي فراموش مي كنيد”. در واقع، تحقيقات انجام شده در دانشگاه مكسترست در انتاريو، كانادا، نشان داده است كه نوشتن تمرينات در پيشبرد كارتان تاثيرگذار خواهد بود. يكي ديگر از ترفند هاي انگيزشي اين است: تمرينات خود را در يك هفته در سه تا پنج كارت يادداشت كنيد و به محض اين كه آنها را انجام داديد، كارت ها را بكشيد. مونرو توضيح مي دهد: “هدف شما اين است كه هفته را بدون هيچ كارتي به پايان برسانيد.”

۵- يك دوست پايه براي سالن رفتن پيدا كنيد!

با توجه به مطالعات متعدد، كار كردن با يك دوست كمك مي كند تا هميشه خود را به سالن ورزش برسانيد. بنابراين، دوست يا همكار خود را به عنوان شريك ورزش خود در نظر بگيريد – كسي كه براي باشگاه آمدن دنبال بهانه آوردن نيست و خيلي با او صميمي نيستيدـ مونرو مي گويد: “اگر فردي با شما دوست است اما در همه چيز با هم در ارتباط نيستيد، از سر رودربايسي هم كه شده، مجبور خواهيد شد تا با او به سالن ورزشي برويد.”

۶- قوانين ۲۰ دقيقه اي را امتحان كنيد.

يك مطالعه از دانشگاه لوبل در كبك، نشان داده است كه افرادي كه تمرين ورزشي خود را با فاصله ۲۰ دقيقه اي انجام دادند (۲۰ دقيقه ورزش، ۲ دقيقه استراحت)، چربي بدن را به ميزان قابل توجهي نسبت به افرادي كه آرام و پايدار بودند كاهش مي دهند. جو داول، صاحب پيك پرفورمنس در شهر نيويورك مي گويد: “فاصله ها پس از يك تمرين كالري بيشتري مي سوزانند، زيرا بدن شما طول مي كشد تا به وضعيت استراحت قبلي خود بازگردد.” آن را امتحان كنيد: چند دقيقه صبر كنيد، به مدت ۳۰ ثانيه خم شويد يا روي يك شيب تند و سپس به مدت دو يا سه دقيقه به سرعت حركت كنيد؛ پنج يا شش بار تكرار كنيد.

۷- كالري را بسوزانيد نه اينكه مصرفش كنيد.

برنامه ريزي براي قهوه يا شام خوردن و فعاليت بدني نداشتن آسان است. تلاش كنيد كه اين عادت را عوض كنيد – شگفت زده خواهيد شد كه چقدر سرگرم كننده است. يك بار در هفته يك روز تمرين به جاي شام داشته باشيد و مي توانيد وزن ۱۴ كيلوگرمي را در طول يك سال افزايش دهيد. يك بعد از ظهر اسكيت روي يخ، اسكي روي زمين، يا اسكله (همه كالري حدود ۵۹۰ *) را امتحان كنيد. اگر اين امكان را نداريد، پياده روي كنيد. پياده روي سريع براي سوزاندن كالري عالي است.

۸- هفته اي سه و نيم ساعت ورزش اضافي انجام دهيد.

يك مطالعه در دانشگاه پتزبورگ نشان داده است كه هر نوع تمرين ورزشي، با شدت متوسط ​​يا بيشتر، مي تواند بهمراه يك رژيم غذايي سالم، وزن زيادي از شما كم كند.. در طي هفت روز، اينكار سخت نيست .جني كرگ ، متخصص تغذيه مي گويد: “انفجار هاي كوچكي از فعاليت – رفتن از پله ها به جاي پله برقي، راه رفتن چند دقيقه اضافي بعد از نهار – مي تواند به مقدار قابل توجهي كالري در روز بسوزاند. در صورت امكان، تمرين هاي كوچك را به برنامه ريزي روزانه اضافه كنيد. اين فقط يك ثانيه طول مي كشد، و به شما كمك خواهد كرد كه انگيزه بيشتري براي انجام دادن بيشتر داشته باشيد!

از دست ندهيد! فوايد و خواص علمي يوگا براي سلامتي (لاغري، كاهش استرس و افزايش قد)

۹- هرجا وقتي اضافه مي آوريد، تمرين كنيد.

در انتظار پرواز خود در فرودگاه ايستاده ايد يا اينكه در انتظار نوبت دكتر؟ “شما مي توانيد به راحتي يك يا دو مايل از يك طرف به طرف ديگر راه رفته و دوباره برگرديد.” اگر شما در جايي هستيد كه خجالت مي كشيد تا فعاليت را شروع كنيد، تمرين ميني مدار را امتحان كنيد، كه پيشنهاد مونرو اين است. براي پياده روي سريع برويد و هر چند دقيقه چندين مرحله توقف كنيد و مجموعه اي از حركت هاي نيرويي مانند حركات كششي ، خم و راست شدن و حركات هوازي را انجام دهيد.

۱۰- براي خودتان جايزه تعيين كنيد.

جودي رايت، رييس موسسه رايت در شيكاگو و نويسنده نرم افزار معتادان نرم افزاري، مي گويد: “من يكي از آن زناني نيستم كه بتوانند از رختخواب بيرون بيايند و بگويند:” وو هوو، وقت آن است كه ورزش كند “. “من به انگيزه نياز دارم، به خودم مي گويم كه اگر ۳۰ دقيقه روي تردميل بدوم، به خودم يك ليوان آب پرتغال خوشمزه پاداش مي دهم. اگر يك فيلم جديد وجود داشته باشد كه براي آن مي ميرم، دي وي دي آن را در حالي كه روي تردميل هستم تماشا مي كنم. اينكار را هميشه انجام مي دهم. ”

اگر شما هم راهكاري براي لاغري و خوش اندام شدن داريد در بخش نظرات با ما مطرح كنيد.

منبع: هنرفردي


برچسب‌ها: ،


نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]